שאלות אחרי השתתפות בסיור

השתתפנו בסיור שלכם ונשארנו עם טעם של עוד. האם יש טעם להצטרף לאותו סיור שוב?


סיור אחד אינו דומה למשנהו ושיקולים שונים משפיעים על ההחלטה אלו בעלי מלאכה ישתתפו בסיור. אם כבר השתתפתם בסיור ותרצו להשתתף בסיור נוסף, אנא עדכנו אותנו באלו בתי מלאכה כבר ביקרתם, ואנחנו נשתדל ככל האפשר, שבסיור הנוסף בו תשתתפו, יקחו חלק בתי מלאכה שעדין לא ביקרתם בהם. אולי בנקודה אחת או שתיים תבקרו שוב, אבל נעשה כל מאמץ אפשרי לשלב בתי מלאכה אחרים.
האם אפשר לרכוש את לוח עד שראינו בסיור גם לאחר הסיור?


ניתן לרכוש מאיתנו לוח עד גם אחרי שהשתתפתם בסיור. צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם לפרטי תשלום ומשלוח. 073-2767221 רכישה של לוח העד המתעד את בעלי המלאכה שלוקחים חלק במיזם, מסייעת למיזם להתקיים ולהמשיך לתמוך בבעלי המלאכה שכה מתקשים לשרוד. הוא כולל צילומים מרהיבים של 20 בעלי המלאכה מת"א והסביבה וכולל את סיפורם האישי. מדובר על לוח שנה שאינו מציין את ימות השבוע (רק את ימות החודש), ומיועד לרישום תאריכים חשובים, כך שיישמרו לשנים הבאות כמו למשל ציון ימי הולדת ואירועים מיוחדים.
אנחנו רשומים לרשימת התפוצה שלכם, למה אנחנו לא מקבלים מיילים מכם?


אם אתם משתמשי ג'ימיל, לא פעם המיילים שלנו מגיעים לקידומי מכירות או ספאם. אנא בידקו, ואם לא תמצאו עדכנו אותנו ונשלח לכם שוב.
נהנינו בסיור האם תרצו שנכתוב על כך?


למען המשכיות המיזם נשמח מאוד אם תוכלו לשתף את החוויה שלכם, בדף הפייסבוק של המיזם, או באתרים שמשווקים את הסיור שלנו שבהם הזמנתם מקומות בסיור. https://www.facebook.com/pg/www.meitalkatz.co.il/reviews
השתתפנו בסיור שלכם ומאד נהנינו. האם יש לכם עוד סיורים שניתן להצטרף אליהם?


תוכלו לראות את רשימת הסיורים שלנו בחנות הסיורים. חלק מהסיורים שלנו פתוחים לקהל הרחב וחלקם מתאימים לקבוצות סגורות בלבד. עם זאת אנחנו שוקדות כל העת על פיתוח והוספה של סיורים חדשים. אם עדין לא הצטרפתם, מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה שלנו כדי לקבל מאיתנו חדשות ועדכונים לגבי סיורים חדשים, מבצעים והטבות ועוד. אנחנו לא שולחות הרבה ומשתדלות לא להטריד.
איך אפשר לקבל עדכונים על סיורים נוספים שלכם?


ניתן תמיד להתעדכן ב אתר שלנו, ו בדף הפייסבוק שלנו, ואם השתתפתם בסיורים אתם אמורים גם לקבל מיילים מאיתנו מדי פעם. אם אתם משתמשי גימיל, לא פעם המיילים שלנו מגיעים לקידומי מכירות או ספאם. אנא בידקו, ואם לא תמצאו עדכנו אותנו במייל ונשלח לכם שוב.
שותפים לדרך - הסיפור של בעלי המלאכה נגע לליבנו והיינו רוצים לסייע למיזם. האם אתם זקוקים למתנדבים?


יש לכם משרד יח"צ או פרסום? רוצים לכתוב על הסיור בבלוג? רוצים לכתוב על הסיור באתר שלכם? יש לכם קשרים עם עיתונאים, משרדי ממשלה או שרים? תרצו לפרגן לנו בקישור או להציע רעיונות ולהתנדב במיזם? נשמח לשמוע מכם - 073-2767221 או לכתובת המייל - meitalkatz1008@gmail.com