מה זה בכלל המיזם הזה "מקצועות שנעלמים מן העולם" והאם ניתן להזמין סיור לקבוצה?


המיזם "מקצועות שנעלמים מן העולם" הינו חלק ממיזם תיירותי-חברתי מרגש, בו מתאפשרת הצצה נדירה אל חייהם של בעלי מלאכה שמקצועם הולך ונעלם מן העולם. לאורך השנים ועם התקדמות הטכנולוגיה והיבוא המסיבי מהמזרח, בעלי המלאכה נעלמו מהנוף המקומי ואיתם זיכרון מתוק של עידן תמים יותר. הרבה מהם כבר לא קיימים, חלקם נלחמים על מקומם, אחרים שינו מעט את מלאכתם כדי לשרוד. הסיור נוצר מתוך הבנה שמשנה לשנה ישנם מקומות ובעלי מלאכה שהולכים ונעלמים ואין להם תחליף או יורש, מלבד היבוא הזול מסין וכי הסיפור שלהם הוא בעצם הסיפור של כולנו. בסיור חושפים בעלי המלאכה והאומנים את סיפורם האישי ומלאכת ידם, ויוצרים מארג אנושי בו סקרנות ורצון לאהבה ופרנסה נפגשים. ניתן להזמין סיור פרטי סגור עבור צוות מנהלים, צוות עובדים, משפחה, קבוצת חברים וכיו"ב, במועד שיתאים לכם, או להצטרף לסיור פתוח במועדים שנקבעים על ידינו.
האם אפשר להזמין גם סיורים סגורים לחברות וארגונים?


בהחלט. ניתן להזמין סיורים לקבוצות סגורות של חברות וארגונים. בין אם מדובר בצוות עובדים קטן, או צוות גדול, צוות מנהלים זוטרים או מנהלים בכירים – כולם יכולים ליהנות מהסיור.
האם ניתן להזמין סיור סגור למשפחה או לקבוצת חברים?


בהחלט כן. לא מעט משפחות שרצו לחגוג אירוע משפחתי בדרך מיוחדת, מרגשת ומקורית, בחרו לעשות כן בסיור שלנו. גם קבוצות חברים שנוהגים לטייל יחד, או לארגן פעילויות משותפות בחרו בסיור שלנו לא פעם. צרו איתנו קשר או התקשרו 073-2767221 ונתפור לכם את החבילה המתאימה עבורכם.
איך מזמינים סיור סגור לחברה או משפחה או קבוצת חברים?


צרו איתנו קשר או התקשרו 073-2767221 ונתפור לכם את החבילה המתאימה עבורכם.
אנחנו מעונינים לארגן יום גיבוש לצוות – האם הסיורים שלכם מתאימים לכך?


בהחלט. מיטב החברות במשק בחרו בסיור שלנו כיום גיבוש בחברה. חלקן בחרו להצטרף לסיור הפתוח (בד"כ צוותים קטנים, תקציב נמוך יותר) וחלקן בחרו סיור צוותי סגור.
האם הסיור מתאים לצוות מנהלים?


בהחלט. לא מעט מנהלים מהחברות המובילות במשק השתתפו בסיורים שלנו, הן בסיורים פתוחים והן בסיורים סגורים.
מה גודל הקבוצה המינימלי/מכסימלי עבור סיור סגור?


המינימום לקבוצה: 12 משתתפים או שווי כספי. המכסימום: 48 משתתפים.
יש לנו שאלה נוספת לגבי סיור לקבוצה סגורה - איך מקבלים תשובה?


מוזמנים לפנות אלינו טלפונית: 073-2767221 או ליצור איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.