שאלות בנושא סיור פתוח

מה זה בכלל מיזם הסיורים הזה "מקצועות שנעלמים מן העולם"?


המיזם "מקצועות שנעלמים מן העולם" הינו מיזם תיירותי-חברתי מרגש, בו מתאפשרת הצצה נדירה אל חייהם של בעלי מלאכה שמקצועם הולך ונעלם מן העולם ושל אומנים ויוצרים יחודיים. לאורך השנים ועם התקדמות הטכנולוגיה והיבוא המסיבי מהמזרח, בעלי המלאכה נעלמו מהנוף המקומי ואיתם זיכרון מתוק של עידן תמים יותר. הרבה מהם כבר לא קיימים, חלקם נלחמים על מקומם, אחרים שינו מעט את מלאכתם כדי לשרוד.

הסיור נוצר מתוך הבנה שמשנה לשנה ישנם מקומות ובעלי מלאכה שהולכים ונעלמים ואין להם תחליף או יורש, מלבד היבוא הזול מסין וכי הסיפור שלהם הוא בעצם הסיפור של כולנו. בסיור חושפים בעלי המלאכה והאומנים את סיפורם האישי ומלאכת ידם, ויוצרים מארג אנושי בו סקרנות ורצון לאהבה ופרנסה נפגשים.
אלו סיורים פתוחים להרשמה לקהל הרחב?


הסיורים שאנו מציעים לאנשים פרטיים, משפחות וקבוצות קטנות, ואליהם ניתן להרשם (אונליין או טלפונית): 1. "בעקבות מקצועות שנעלמים מן העולם" ת"א – הסיור הרגלי. (3 שעות). 2. "בעקבות מקצועות שנעלמים מן העולם" ת"א – הסיור הממונע בימי שישי. (4.5 שעות). 3. "בעקבות מקצועות שנעלמים מן העולם" ת"א – הסיור הממונע בימי חול. (5 שעות). 4. "מאחורי הקלעים של ענף האופנה" – ת"א - סיור ממונע באזור ת"א. (5 שעות). 5. "הזבל שהפך לזהב" - בעקבות אמני המיחזור - סיור ממונע או רגלי בת"א. (5 שעות). 6. "סיור בשחור ולבן" - בעקבות חנויות, טעמים וריחות של פעם, סיור רגלי בת"א. (3 שעות)
המיזם נמצא בהתרחבות מתמדת, וכדאי להמשיך לעקוב, לא מן הנמנע שיתווספו סיורים נוספים.
מוזמנים לבקר בחנות הסיורים של המיזם.
לקבוצות סגורות אנחנו מציעים סיורים נוספים, ואזורי סיור נוספים.
מה ההבדל בין הסיורים?


1. משך הזמן: סיור רגלי - 3 ש', סיור מקצועות ממונע - 4.5 - 5 ש'. 2. מספר בתי המלאכה שמספיקים לבקר בהם: בסיור הרגלי 4-5 בסיור הממונע 5-6. 3. סוג הכיבוד: טעימות, ארוחה קלה, ארוחת צהרים מלאה. 4. סוג הסיור: רגלי או ממונע.
כמה זמן מראש צריך להרשם לסיור פתוח?


מומלץ להרשם ולהבטיח את מקומכם בסיור, בהקדם, כיוון שלרוב, הסיורים מתמלאים די מהר, ואם תחכו לרגע האחרון קיים סיכוי גבוה שלא ישארו מקומות במועד שמתאים לכם.
איך נרשמים לסיור פתוח?


ניתן להרשם טלפונית: 073-2767221 או להזמין מקום ו לשלם אונליין, או ל יצור איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.
האם ניתן להזמין מקום בסיור - אונליין?


כן. ניתן להזמין מקומות בסיורים שלנו באמצעות תשלום אונליין בקישורים הבאים: 1. בעקבות מקצועות שנעלמים מן העולם ת"א – הסיור הרגלי 2. בעקבות מקצועות שנעלמים מן העולם ת"א – הסיור הממונע בימי שישי 3. בעקבות מקצועות שנעלמים מן העולם ת"א – הסיור הממונע בימי חול 4. מאחורי הקלעים של עולם האופנה – ת"א 5. הזבל שהפך לזהב 6. סיור בשחור ולבן לאחר ההזמנה ניצור איתכם קשר טלפוני במידה ויהיו לנו שאלות נוספות, או שהסיור במועד שבחרתם כבר מלא. אם אין לנו שאלות נוספות ונותרו מספיק מקומות בסיור, נשלח אליכם את פרטי הסיור במייל. כיומיים, שלושה לפני הסיור ניצור קשר טלפוני לעדכון פרטי המפגש. בכל מקרה בסיורים שנותרו בהם מעט מקומות כדאי לוודא איתנו את מצב המקומות, כי זה מאד דינאמי ומשתנה בתדירות גבוהה.
מה המחיר של הסיורים שלכם?


המחירים לאנשים פרטיים וקבוצות קטנות - בסיור פתוח: 1. בעקבות מקצועות שנעלמים מן העולם ת"א – הסיור הרגלי (כולל נשנוש קל) – 230 ש"ח 2. בעקבות מקצועות שנעלמים מן העולם ת"א – הסיור הממונע בימי שישי (כולל ארוחה קלה) – 295 ש"ח 3. בעקבות מקצועות שנעלמים מן העולם ת"א – הסיור הממונע בימי חול (כולל ארוחה מלאה במסעדה) – 345 ש"ח 4. מאחורי הקלעים של עולם האופנה (כולל ארוחה קלה) – ת"א – 345 ₪ 5. הזבל שהפך לזהב (כולל ארוחה קלה) – ת"א – 345 ₪ 6. סיור בשחור ולבן (רגלי, כולל נשנוש קל) – 230 ש"ח לקבוצות התמחור שונה, אנא צרו קשר 073-2767221.
למה הסיורים שלכם לרוב יקרים יותר?


בשונה מסיורים אחרים בשוק, שנמשכים שעה או שעתיים, משך הסיור שלנו הוא 3 -5 שעות, בהתאם לסוג הסיור. הסיורים שלנו מאד מושקעים, וכרוכים בתחקיר רציני, חשיבה מעמיקה וירידה לפרטים הקטנים. מעבר לעלויות של הסיור עצמו (רכב, אוכל ועוד) ישנן גם עלויות בלתי מבוטלות להפקה, שיווק, קידום והנגשה של הסיורים וכן השקעה אינסופית במעטפת תומכת לבתי המלאכה. זה לא סיור רגיל, אלא סיור ייחודי עם ערך חברתי שתורם גם לבעלי המלאכה. בעצם... אחרי שתפרגנו לעצמכם מתנה שכזו תבינו למה.
האם יתכן שראיתי את פרטי הסיור שלכם באתרים אחרים?


כחלק ממאמצי השיווק של המיזם, אנחנו פועלים במספר ערוצים ומפרסמים את הסיורים שלנו גם באתרים נוספים כמו פאנזינג וגיפטוש. אנחנו משקיעים הרבה מאד מאמצים בפרסום ויחסי ציבור עבור בתי המלאכה שמשתתפים במיזם, הן באמצעות פניה לאמצעי התקשורת השונים והן בדרכים נוספות. לאחר שהפכנו להיות ברי סמכא בתחום לא פעם פונים אלינו גם ישירות, שלא ביוזמתנו. דוגמא לאזכור שלא ביוזמתנו, ששימח אותנו מאד: נבחרנו להכלל בין 100 הדברים הכי טובים בישראל במקו (מקום 23).
האם יכול להיות שראינו את מיטל כץ בטלויזיה?


בהחלט יכול להיות. מיטל כץ הוזמנה בכמה הזדמנויות שונות להתראיין בטלויזיה ולספר על המיזם, או ליעץ מאחורי הקלעים. מוזמנים להציץ ב הופעות של המיזם בטלויזיה: https://www.mk-artour.com/tv
הזמנו מקום בסיור ואנחנו לא יכולים להגיע - מה עושים?


מוזמנים לתת מבט במדיניות הביטולים של האתר: מדיניות שינויים וביטולים​ *במידה ומזג האויר או מלחמה לא מאפשר יציאה תינתן אפשרות לתאריכים נוספים לפי נוחות המזמין ובמחיר הסיור המקורי. *במידה וסיור לא ייצא עקב מיעוט נרשמים- תינתן אופציה לתאריך חלופי או לביטול העסקה. *בהזמנת סיור ניתן לבטל עד 14 ימי עסקים מיום ההזמנה למעט 5% עמלת סליקה ובלבד שתאריך הסיור לא יהיה מתחת ל10 ימים מיום ההזמנה. *שינוי בתאריך הסיור עד 10 ימים לפני הסיור ללא עלות, 9-3 ימים טרום הסיור העלות בגין תזוזה 100 ש"ח לאדם. *48 שעות ומטה מיום הסיור תשלום מלא בגין ביטול. *בהזמנת שובר פתוח ליום חול והמרתו לשישי לא יתקבל החזר כספי בגין הפרש כאשר ישנה התלבטות בין הסיורים ניתן לשלם את הסכום הנמוך ולהשלים במידת ורוצים לעבור לסיור יום חול.
יש לנו שאלה נוספת לגבי הסיור שלא מצאנו פה, איך מקבלים תשובה?


מוזמנים לפנות אלינו טלפונית: 073-2767221 או ליצור איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.